Jak chladit kousátko?

slide_2_moment-1Praktické rady, jak chladit kousátka pro maximální úlevu vašeho dítěte

Víte, že mnoho malých průzkumníků trpí, když jim prořezávají zoubky? A že existuje jednoduchý způsob, jak jim můžete pomoci? Ano, jedním z těchto způsobů je chladit kousátka. V tomto článku vám přineseme praktické rady, jak chladit kousátka pro maximální pohodlí vašeho miminka i vás samotných.

Využijte lednici, ne mrazák

Chlazená kousátka mohou poskytnout okamžitou úlevu od bolesti a svědění způsobeného prořezáváním zoubků. Doporučujeme však kousátka chladit v lednici, nikoliv v mrazáku. V mrazáku by mohla být příliš tvrdá a nepříjemná na žvýkání pro vaše dítě.

Chladící kousátka pro miminka:

Mějte vždy rezervu

Nezapomeňte mít v zásobě několik chlazených kousátek, abyste mohli vždy nabídnout čerstvé, když je to potřeba. Po nějakém čase se totiž chladní efekt postupně ztrácí.

Neschovejte kousátko příliš hluboko v lednici

Pokud kousátko zcela ponoříte do lednice, může být příliš chladné a nepohodlné pro dítě. Stačí ho chladit v horní části lednice, kde je mírnější teplota.

Chladící kousátka pro miminka:

Dejte pozor na hygienu

Předtím, než dáte chlazené kousátko svému dítěti, ujistěte se, že je čisté a dezinfikované. Pravidelně kousátko omývejte teplou vodou a mýdlem, a nezapomeňte na to ani při opakovaném chlazení.

Sledujte reakci dítěte

Každé dítě je jiné, a proto je důležité pozorovat reakci vašeho miminka na chlazené kousátko. Některé děti ho můžou okamžitě přijmout a pociťovat úlevu, zatímco jiné budou potřebovat chvíli, než si na chladné textury zvyknou.

Nakupujte na mimijo.cz

Chladící kousátka jsou skvělým způsobem, jak pomoci vašemu dítěti při prořezávání zoubků a udržet ho spokojené.
Navíc, s kousátka od Mimijo.cz budou tyto chvíle ještě příjemnější a komfortnější pro vás a vaše dítě. Buďte připraveni na pohodové chvíle a úsměvy svého malého průzkumníka.


<<<< ZPĚT KE VŠEM ČLÁNKŮM <<<<