O Mimijo


Naše mise
Naší misí je usnadnit život mamince a pomoct miminku.
Zároveň ale také chceme vnést estetiku do takových věcí všedních dní, jako je kousátko nebo dudlík.
Věci pro miminka přece nemusí být jen funkční, ale mohou být i krásné, vkusné a designově originální.


O nás

Vše začalo roku 2016, když jsem já osobně potřebovala kojící korále.
Jako správná matka jsem chtěla mít naprostý přehled o tom, co pro své dítě používám. Hlavně mi šlo o zdraví a bezpečí. No a kromě toho jsem taky chtěla, aby věci, které používáme, vypadaly hezky a vkusně. A jak toho nejlépe dosáhnout? Vytvořit si to sama.

A jako správná žena činu jsem se do toho hned pustila.

Během jediného spánku svého miminka jsem vymyslela název, doménu a našla i dodavatele komponentů. Byla jsem opravdu nadšená a musím říct, že toto nadšení mě neopustilo dodnes.
Začala jsem se svými výrobky navštěvovat prodejní markety. Chtěla jsem totiž osobně poznat své klientky a znát jejich zpětnou vazbu. A ta byla naprosto úžasná, což mě samozřejmě moc potěšilo.
Do sortimentu našich výrobků jsme zařadili také kousátka a klipy. Následoval celosilikonový dudlík z potravinářského silikonu, který je velmi oblíbený. Design dudlíku jsme komplet navrhovali my, a je tak zcela unikátní.
Také budujeme velkoobchodní síť.

Materiál a komponenty kupujeme pouze od certifikovaných výrobců. Ovšem toto nám nikdy nestačilo. Co se týká bezpečnosti dětí, nespoléháme pouze na dodavatele, ale vše testujeme a certifikujeme také v České republice. Můžeme vám tak zaručit 100% kvalitu a bezpečí pro vaše nejmenší.

Dnes se naše produkty prodávají po celé České republice a Slovensku a distributory máme i v dalších zemích. Výrobky jsou velmi oblíbené a účastníme se s nimi předních mezinárodních výstav v oboru hračkářství a zboží pro miminka. Získáváme zde další partnery a hlavně skvělou zpětnou vazbu. Sledujeme trendy a rádi se neustále posouváme dopředu.

Naše výrobky pro miminka nejen plní svou funkci, jsou bezpečné a kvalitní, ale jsou také stylové a designově propracované, originální a vkusné, což považujeme za naši velkou přidanou hodnotu. Oblíbila si nás a píší o nás i taková média, jako jsou časopisy Maminka, Máma a já a další.

mise2 mimijo v cislech

Co děláme a nabízíme?

Všechny zboží pro vás vyrábíme s láskou – od návrhu po realizaci.

V našem sortimentu najdete:______________________________________________________________